Ми компанія COFFEE AGENT – сервіс індивідуальної обсмажки кави. Ми виробляємо смачну та якісну каву в зернах, з найкращих сортів арабіки, контролюючи всі процеси багаторазово - від кавового дерева до чашки. Обирай та замовляй сьогодні та вже завтра доставимо свіже обсмажену каву. Ми робимо як ти любиш, а ти обирай що хочеш: сорт, склад, метод приготування, колір пакування та інше. Ми навіть можемо зробити спеціально для тебе мелену каву. Все можна обрати завдяки інтуїтивно зрозумілим фільтрам, або зателефонуй нам і ми тебе проконсультуємо. COFFEE AGENT - це задоволення від смаку кави, щоб прокинутись та почати день для кожного хто любить каву.

 

Наша місія:

Ми робимо відмінну каву доступною кожному і з хорошим сервісом.

 

Як це працює:

Ми постійно шукаємо найкращі сорти кави для вас, тому ми маємо дуже широкий асортимент і ви можете підібрати каву на будь-який смак. Працюємо кожен день, навіть у суботу та неділю, щоб кава, яку ви замовили завжди була свіжого обсмажування доставлена вам як найшвидше. Насамперед ми сервісна компанія тому робимо все для клієнтів, тобто для людей. У нас такий сервіс що ми вирішуємо проблеми ще до їх появи. Для обсмажування використовуємо найкраще у світі обладнання Giesen, за яким працює Чемпіон України з обсмажування, а наші постачальники з міжнародними сертифікатами Q-Grader (найвища кваліфікація)

 

 

А взагалі ми любимо подорожі, покупки в онлайн (адже це так зручно, особливо якщо є швидка доставка наступного дня), смачну та якісну зернову каву, сюрпризи та враження

 

COFFEE AGENT – Спеціально для тебе!